• Icon snowing  color

Aşağıda Salmo'da bulunan dağ evleri ve kayak merkezi konaklamaların listesi mevcuttur. Her gün büyüyen ve kendimizin oluşturduğu Salmo' daki dağ evleri, kayak otelleri ve diğer konaklamaları gösteren listeleri, harika bir kayak tatili için gözden geçirin. Kullanıcılarımıza en iyi konaklama seçeneklerini sunabilmemiz için, ekonomik konaklama yerlerinden en lüks otellere kadar tüm konaklama sahiplerinden haber almak isteriz.

Salmo kayak evleri ve tesisleri

Kayak dağ evleri/Otel adı Link Telefon
Hotel Ymir http://www.hotelymir.com (250) 357-9611
Salmo Hotel http://www.salmohotel.com (250) 357-9414
Casa Alpina Lodge http://www.casaalpina.ca (250) 362-7364
Flying Steamshovel Inc http://www.theflyingsteamshovel.com (250) 362-2186
Prestige Mountain Resort and Conference Centre Rossland http://www.prestigeinn.com (250) 362-7375
Rams Head Inn Inc http://www.ramshead.bc.ca (250) 362-9577
Red Shutter Inn Ltd http://www.redshutter.ca (250) 362-2271
Reno Motel http://www.renomotel.ca (250) 357-9937
Villagers Inn (250) 367-7664

Salmo'daki Kayak merkeziniz, oteliniz ve diğerleri yukarıda gösterilmiyorsa ve eklememizi istiyorsanız lütfen /pages/contact iletişime geçin.