Aşağıda Berchtesgaden'da bulunan dağ evleri ve kayak merkezi konaklamaların listesi mevcuttur. Her gün büyüyen ve kendimizin oluşturduğu Berchtesgaden' daki dağ evleri, kayak otelleri ve diğer konaklamaları gösteren listeleri, harika bir kayak tatili için gözden geçirin. Kullanıcılarımıza en iyi konaklama seçeneklerini sunabilmemiz için, ekonomik konaklama yerlerinden en lüks otellere kadar tüm konaklama sahiplerinden haber almak isteriz.

Berchtesgaden kayak evleri ve tesisleri

Kayak dağ evleri/Otel adı Link Telefon
Hotel Alpina http://www.stolls-hotel-alpina.de 08652 65090
Hotel Bavaria http://www.hotelbavaria.net 08652 96610
Hotel Binderhäusl http://www.binderhaeusl.de 08652 5429
Hotel Krone http://www.hotel-krone-berchtesgaden.de 08652 9460-0
Hotel Lärchenhof http://www.laerchenhof.net 08652 96870
Hotel Vier Jahreszeiten http://www.hotel-vierjahreszeiten-berchtesgaden.de 08652 952-0
Hotel Wittelsbach http://www.hotel-wittelsbach.com 08652 66304
Alpenhotel Kronprinz Treff Hotel http://alpenhotel-kronprinz.de 08652 607-0
Alpenhotel Zechmeisterlehen http://www.zechmeisterlehen.de 08652 9450
Grenzgasthaus-Hotel Neuhäusl http://www.neuhaeusl.de 08652 9400

Berchtesgaden'daki Kayak merkeziniz, oteliniz ve diğerleri yukarıda gösterilmiyorsa ve eklememizi istiyorsanız lütfen /pages/contact iletişime geçin.